opp
20. Maj 2024 14:50
 
Międzywodzie 2002

W dniach 1-14.08.2002r. spotkaliśmy się prawie wszyscy na turnusie rehabilitacyjnym nad morzem w Międzywodziu. Turnus był wspaniałą okazją do wspólnego poznania się, wymiany własnych doświadczeń i spostrzeżeń oraz zawarcia przyjaźni.

Codziennie korzystaliśmy z zabiegów rehabilitacyjnych, kąpieli morskich i słonecznych. Pogoda dopisała, humory również. Atmosfera była wspaniała! Mieliśmy sobie naprawdę dużo do powiedzenia - zarówno my, jak i nasi rodzice i opiekunowie.

Nadarzyła się również okazja do świętowania urodzin Kariny i Mileny. Było przyjęcie urodzinowe z tortem, lodami i symbolicznymi upominkami od pozostałych członków Fundacji.

Odbyło się również zebranie na którym Pani Prezes przedstawiła sprawozdanie z działalności za ubiegły rok. Podjęto między innymi decyzję o zmianie wysokości składki członkowskiej. Wysokość składki członkowskiej wynosi: 50 zł - członek wspierający i 12 zł - członek zwyczajny. Zmiana wysokości składki członkowskiej spowodowana jest chęcią pozyskiwania większej liczby członków wśród osób fizycznych i prawnych w kraju i zagranicą. Kiedy turnus dobiegł końca, żegnaliśmy się z wielkim żalem i obiecaliśmy sobie, że spotkamy się za rok.

 
 
Copyright © by Fundacja Samarytanin
 
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.