opp
20. Maj 2024 14:28
 
Warszawa 2001

Pierwsze spotkanie członków Fundacji odbyło się w dniach 17-18.08.2001r. w ośrodku ASTUR w Parku Szczęśliwickim w Warszawie. Spotkali się: rodzice Agnieszki, Oli, Kariny i Kuby poznając się wzajemnie i wymieniając własne doświadczenia.

Prezesem Fundacji jednogłośnie została wybrana jej założycielka pani Barbara Niepsuj (mama Kariny). Ustalono roczną składkę członkowską oraz wiele spraw organizacyjnych dotyczących sposobu działania Fundacji oraz następnych spotkań. Za jedno z wielu zadań postawionych przed rodzicami uznano pozyskiwanie przyjaciół Fundacji (tzw. członków wspierających) spośród znajomych, sąsiadów, rodziny i przyjaciół. Każdy kto chce być członkiem wspierającym powinien zgłosić się do Fundacji po deklarację członkowską. Warunkiem członkostwa jest opłacanie składki rocznej w wysokości 120 zł.

>p>Rodzice już się poznali, uznali spotkanie za bardzo potrzebne, owocne i sympatyczne. Celem następnego spotkania jest zintegrowanie dzieci i młodzieży i być może zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego w przyszłe wakacje.

 
 
Copyright © by Fundacja Samarytanin
 
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.